Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu Kabri Başında Anıldı.


Taceddin Dergahı'ndaki anma törenine,  Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanımız sayın Samet Bağcı Genel Merkez yöneticilerimiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen yöneticilerimiz katıldı.


Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin, Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine gül bırakmasının ardından Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi.


Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, burada yaptığı açıklamada, Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu ve dava arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla yad ettiklerini ifade ederek, şunları söyledi:

"Bizler Muhsin Yazıcıoğlu'nun ve hepimizin davası olan İlayı Kelimetullah ve birlik davasının sonuna kadar başarıya ulaşması için mücadele edeceğiz. Yine aynı şekilde şehit liderimizin ve onunla birlikte şehadete yürüyen arkadaşlarımızın şehadet sürecinin, hukuk davasının da sonuna kadar takipçisi olacağız."

Törenin ardından Alperen Ocakları Genel Başkanı Bağcı öncülüğünde partililer, Yazıcıoğlu'nu anma programının yapılacağı Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'na kadar yürüdü.