05.08.2021 09:57

ARDAHAN İL BAŞKANLIĞIMIZA OKAN ULUTAŞ GETİRİLDİ.

Ardahan il başkanlığımıza Okan Ulutaş getirildi.


Ardahan İl Başkanlı görevine Okan Ulutaş getirildi. Yetki belgesini BBP Merkez Karar Yürütme Kurulu üyemiz Erol Hacıgül’ün elinden alan Ulutaş “Şehit Liderimizin emaneti olan bu kutlu davada bizlere görev verilmesi Bizim için gurur ve şereftir. Bizi bu göreve laik gören herkesten Allah razı olsun” dedi.

Genel Merkez tarafından görevin kendisine tevdi edildiğini belirten Ulutaş,” Sayın Mustafa Destici’nin, genel merkezimizin ve BBP Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi Erol Hacıgül’ün bu göreve bizleri uygun görmeleri beni ziyadesiyle memnun etti. Bu görevde davamıza, ülkemize ve yaşadığımız memleketimiz Ardahanımıza hizmet için siyaset meydanında taşın altına elimizi koymaya hazırız. En kısa sürede teşkilat çalışmalarına başlayacağız ve ilimizde, ilçelerimizde Büyük Birlik Partisi’nin bayrağının dalgalandıracağız” dedi.
BBP’nin 28 yıllık bir siyasi geçmişi olduğunu belirten BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Erol Hacıgül Partimiz tertemiz mazisi ve siyasetin yükselen yeni yıldızı olmaya devam edecektir” dedi.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN