24.02.2021 13:42

EKREM ALFATLI BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ

Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Alfatlı Bursa ticaretinin kalbi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. 

Sanayicinin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda İş Dünyası'ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Alfatlı, BTSO’dan alacakları çıktı raporlarını BBP olarak ilgili makamlara ileteceklerini dile getirdi.

BTSO Hizmet Binasında gerçekleşen toplantıya, Sosyal Politikalar Ve İş Dünyası'ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Alfatlı, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener, Bölge Müfettişimiz Salih Uçak, Bursa İl Başkanımız Av. Haldun Filiz, BTSO Meclis Başkan yardımcısı Murat Bayizit, BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Alpaslan Şenocak, Yüksel Taşdemir ve Irmak Aslan ve BBP Bursa İl Teşkilatından M.Nuri Ceylan, Oktay Sarıyer katıldı.
“REFORM PAKETLERİ DESTEKLENMELİ”
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Ekrem Alfatlı, “Her daim esnafımızın, sanayicimizin, çiftçimizin üretime katkı değer sağlayan her kesimin yanındayız. Ziyaretlerimiz kapsamında Bursa ve Türkiye ekonomisinin kalbi BTSO’ya ziyaretimizi gerçekleştirdik. BBP olarak çözüm üretmeye sorunları da gidermek noktasında üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Ayrıca Yeni anayasa ,ekonomi ve hukuk alanındaki reform paketine herkesin destek vermesi gerektiğini düşünüyoruz.” dedi.

E-BÜLTENE ABONE OLUN

PARTİMİZLE ALAKALI YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN